Із нагоди прийдешнього Дня науки в області відзначили науково-педагогічних працівників, наукових співробітників, докторантів і аспірантів. Це відбулося в межах заходу “Наука та інновації Черкащини”. Повідомляють у Черкаській обласній військовій адміністрації.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/05/20173405/1.jpg)
Лише за чотири місяці цього року науково-педагогічними працівниками закладів вищої освіти області напрацьовано 30 науково-технічних розробок.
– Наукова діяльність в умовах війни – це нелегка робота, але надважлива для майбутнього нашої країни, – наголосив заступник голови Черкаської ОДА Олександр Шамрай під час вручення відзнак. – Щоразу працею українці доводять свою незламність: кожен на своєму фронті та у своїй царині.
Під час заходу також працювала виставка наукових доробок від працівників університетів. Тут презентували проекти, розробки та обговорювали інновації.
Нагадаємо, освітній процес в регіоні забезпечують вісім вишів. У них працюють понад дві тисячі науково-педагогічних працівників. Також функціонують 93 наукові школи.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/05/20173402/2.jpg)
З початку повномасштабної війни три заклади вищої освіти області стали другою alma mater для учасників освітнього процесу з інших регіонів України, де ведуться бойові дії.
Читайте також:
Павло Вишебаба та Пташка виступлять у Черкасах, щоб зібрати гроші на ЗСУ