На Черкащині відновили роботу 75 дитсадків

Відновлення роботи закладів дошкільної освіти Черкащини відбувається поступово – з 1 по 15 червня 2020 року.

Наразі в області 75 закладів дошкільної освіти вже працюють, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Освітній процес для вихованців відбувається відповідно до освітньої програми та плану роботи закладів на літній оздоровчий період. Приміщення підготовлені до прийому дітей, виконані всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (проведено генеральні прибирання, звільнені ігрові кімнати від м’яких іграшок, килимових покриттів з довгим ворсом). Проводиться регулярний температурний скринінг дітей та працівників.

Працівники дошкільної галузі забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками організовано місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Персонал закладів дотримується санітарно-епідемічних заходів щодо попередження розповсюдження гострих респіраторних захворювань.

"Оскільки відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" обов’язковому тестуванню на COVID-19 педагогічні працівники не підлягають і допускаються до роботи після щоденного вимірювання температури за місцем роботи", – наголошує в.о. керівника укправління освіти й науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна.

Цього тижня планують відкрити свої двері ще 12 закладів дошкільної освіти після проведення підготовки та забезпечення усім необхідним.

Із 1 червня рекомендується відновлення роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

Оскільки існує необхідність у забезпеченні обстеження дітей з особливими освітніми потребами для їх зарахування до закладів дошкільної та загальної середньої освіти у 2020/2021 н.р. Тому, відповідно до рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, їх робота може бути відновлена.

В області працює27 інклюзивно-ресурсних центрів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, лісові криниці відновлюють на Черкащині.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут