На Черкащині відновила роботу міграційна служба

Із 25 травня усі територіальні підрозділи Управління ДМС України в Черкаській області працюватимуть за звичайним графіком роботи.

Зокрема, знято обмеження щодо порядку надання адміністративних послуг – громадяни України, іноземці та особи без громадянства зможуть отримати будь-яку послугу, що надається ДМС. Також відновилася робота сервісу "Електронна черга", що допоможе спланувати відвідування підрозділів Міграційної служби Черкаської області. Про це інформує пресслужба Управління ДМС України в Черкаській області.

У той же час, Міграційна служба просить під час відвідування підрозділів дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:

? користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;

? не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше однієї людини на 10 кв. метрів);

? уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Дистанційно отримати консультацію з питань, які належать до компетенції Міграційної служби Черкаської області, можливо за телефонами: "гаряча" лінія ? (0472) 54-09-60; з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції ? (0472) 33-00-49; з питань іноземців та осіб без громадянства ? (0472) 33-00-51.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині СБУ викрила на хабарі чиновницю міграційної служби.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут