На Черкащині відкрили центр для бездомних осіб (ФОТО)

Наразі у Центр реінтеграції бездомних осіб з відділеннями для сімей з дітьми, жінок та чоловіків біля Умані проживає більше сорока бездомних осіб. Там бездомним особам віднині буде легше знайти необхідний прихисток та адаптуватися до соціального життя. Про це повідомили у прес-службі Черкаської ОДА.

Центр реінтеграції – частина Комплексу надання соціальних послуг бездомним, звільненим та нарко- і алкозалежним особам, який у 2014 році заснували на базі колишнього військового містечка.

Відкриття реінтеграційного центру стало можливим завдяки гранту у 84 тисячі доларів від Турецького агентства зі співробітництва та координації (ТІКА), а також фінансуванню з міського бюджету на поточні ремонтні роботи.

Нині в Україні обліковується 34 тисячі бездомних громадян та діє 113 закладів реінтеграції, з-поміж яких і нововідкритий Центр на Уманщині. Директор Комплексу надання соціальних послуг бездомним, звільненим та особам із залежностями Людмила Кокоєва відзначає, що свою роботу з допомоги знедоленим розпочала ще 2005 року. Відтоді її метою було, аби люди, яких забирали з вулиць та колоній, завжди заходили в теплі та комфорті кімнати.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах від пожежі врятували безхатченка.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут