На Черкащині триває інспекційна кампанія з подолання незадекларованої праці

З 10 лютого 2020 року в Черкаській області стартував черговий етап виконання доручення Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами – інспекційна кампанія.

Інспектори праці Управління протягом 10-21 лютого 2020 року проведуть перевірки роботодавців, які використовують працю найманих працівників, інформує пресслужба Управління.

Як відзначила начальник Управління Олена Лазарєва, протягом 10-21 лютого фахівцями Управління будуть проводитися заходи державного нагляду (контролю) у всіх населених пунктах області.

"У черговий раз закликаю роботодавців офіційно оформити трудові відносини з працівниками. У разі виявлення інспектором праці незадекларованих працівників винних осіб буде притягнено до відповідальності", – наголосила Олена Лазарєва.

Управління закликає роботодавців не очікувати перевірок – оформити трудові відносини з працівниками. За фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) штраф для роботодавців становить 10 розмірів мінімальної заробітної плати за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в січні на двох підприємствах Черкащини тяжко травмувались робітники.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук