додому Новини Черкащина На Черкащині студенти визначили найкращих у настільному тенісі

На Черкащині студенти визначили найкращих у настільному тенісі

0

В Умані відбулися змагання з настільного тенісу за програмою ХV Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути. Про це повідомляє "Чемпіон".

У змаганнях взяли участь 6 команд за участю близько 30 спортсменів.

Переможцями командної першості стали: 1 місце –Уманський національний університет садівництва; 2 місце – Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г. Тичини; 3 місце – Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького.

Переможцями в особистій першості серед чоловіків стали: 1 місце – Гримовський Олексій, УНУС; 2 місце – Махотін Влад, УНУС; 3 місце – Лабай Дмитро, УДПУ.

Переможцями в особистій першості серед жінок стали: 1 місце – Савчук Інна, УНУС; 2 місце – Члек Вікторія, УДПУ; 3 місце – Рип’ях Юлія, ЧНУ.

Як повідомляв сайт vikka.ua, юні черкащани вибороли "бронзу" на Чемпіонаті України з хокею на траві.