На Черкащині стартував опалювальний сезон

Опалювальний сезон стартував на Черкащині. Розпочали його з 19 жовтня. Першочергово почали запуск закладів охорони здоров’я, потім дошкільні заклади, заклади освіти, житлові будинки.

У Черкасах, як обласному центрі, ухвалили рішення розпочати пуск теплоносія до житлових будинків з 28 жовтня. Температурний режим дозволяв це зробити, пише пресслужба ОДА.

Із 15 населених пунктів області, де є централізоване опалення, станом на 28 жовтня пуск тепла відбувся в усіх, крім м. Ватутіне де запланована подача теплоносія з 1 листопада, у населених пунктах Черкаського району запланований пуск на 2-3 листопада, неврегульоване питання пуску тепла у м. Сміла.

Не зважаючи на вчасне забезпечення теплом жителів Черкащини, питання розрахунків споживачів за отримані послуги є досить складним для підприємств теплопостачання нашої області. Заборгованість населення за послуги теплопостачання станом на 1 жовтня склала 177,5 млн грн. За період минулого опалювального сезону вона зросла майже на 39 млн грн з урахуванням сплати протягом неопалювального періоду цього року.

В умовах невідповідності діючих тарифів фактичній вартості теплової енергії (вартість газу, що закладена в нових тарифах на тепло на рівні 4500 грн за тис.м3, в порівнянні з доведеною вартістю газу у жовтні на рівні 6500 грн/тис м3), недостатнього рівня розрахунків споживачів за теплову енергію, проведення авансових платежів перед енерго-, газопостачальними компаніями, підприємство не має можливості забезпечити своєчасні розрахунки за спожитий природний газ, який необхідний для виробництва теплоносія споживачам.

На сьогодні одним із джерел тимчасового покриття витрат підприємства є кошти, не сплачені населенням та іншими споживачами за отримані послуги.

Тому, враховуючи критичний фінансовий стан підприємств галузі, споживачів просять своєчасно та в повному обсязі проводити оплату за спожиті послуги теплопостачання. Тільки за умови існування партнерських відносин між підприємством та споживачами можливе отримання послуг належної якості.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Смілі судитимуть члена виборчої комісії, яка приховала виборчі бюлетені.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут