Наймасштабніша бізнес-подія стартувала на Черкащині. Черкаський міжнародний інвестиційний форум зібрав близько півтори сотні учасників. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.
Як зауважив під час відкриття голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, цей форум – майданчик для людей, які звикли діяти.
"Маємо надзвичайно насичену програму форуму, – розповів очільник області, – Тут немає жодної випадкової панельної дискусії. Ми презентуватимемо наше бачення напрямів розвитку Черкащини та формуватимемо спільний план дій".
Панельних дискусій на форумі буде чотири: "Можливості з розвитку експорту. Експорт як шлях до інвестицій", "Точки зростання агроіндустрії", "Промоція інвестиційного потенціалу муніципалітетами" та "Агенція регіонального розвитку – механізм партнерства бізнесу та влади для розвитку територій". Опісля відбудуться B2B (бізнес до бізнесу) зустрічі.
"Найкраща промоція області – це наші товари на поличках іноземних супермаркетів, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – А найкращі лобісти її інтересів – це місцеві бізнесмени за кордоном. Черкащина – один із найбільших виробників сільськогосподарської продукції України. Це галузь, де надзвичайний потенціал – інвестиційний, інноваційний, експортний. А тому розвитку агроіндустрії ми присвятили окрему панель. Важливо вміти комунікувати з інвесторами, особливо потенційними, й надалі взаємодіяти задля розвитку. Про всі тонкощі цього процесу якраз ітиметься на форумі. Ну, і обов’язково будуть історії успіху від бізнесу – це важливий момент для інвесторів, які нині розглядають нашу область для своїх проектів".
Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан запрошують на Міжнародний інвестиційний форум.