На Черкащині пролікували вже понад 550 учасників АТО

Станом на 12 лютого у закладах охорони здоров’я області зареєстровано 773 звернень за медичною допомогою від учасників АТО. Із них отримали стаціонарне лікування – 563 особи, продовжують амбулаторне лікування 24 та стаціонарне – 75.

Про це vikka.ua повідомили у прес-службі департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА.

За словами директора департаменту Анатолія Ситника, при зверненні за медичною допомогою та потребі у медичній реабілітації бійців направляються на лікування до медичних закладів області за місцем проживання.

"Так, на базі лікувально-профілактичних закладів області розгорнуто 702 спеціалізованих ліжка в 373 палатах підвищеної комфортності, які можуть бути використані для отримання показаного лікарями-спеціалістами стаціонарного лікування відповідно до профілю захворювання учасників АТО", – зазначив Ситник.

Також у складі терапевтичного відділення КЗ "Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни" ЧОР створено Центр реабілітації учасників АТО на 50 ліжок. На базі базі КЗ "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради" відкрито відділення відновного лікування на 15 ліжок.

Центр реабілітації учасників АТО прийняв на медичну реабілітацію 161 учасника антитерористичної операції, з яких 27 – продовжує лікування. А у відділенні відновного лікування наразі перебуває 4 особи.

Як наголошує Анатолій Ситник, всім цим особам надається медична допомога своєчасно та безоплатно відповідно до галузевих стандартів.

"Якщо ж і виникає потреба у медикаментах чи в будь-яких інших медичних засобах, то це питання вирішуємо протягом кількох днів", – наголосив Анатолій Павлович.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net