На Черкащині поширюється інформація про факти ймовірного контрольованого голосування

Сьогодні, в день голосування на проміжних виборах народного депутата в окрузі №197, у соціальних мережах поширюється інформація щодо можливого координованого голосування, що може свідчити про ймовірний підкуп виборців. Про це йдеться на сайті ОПОРИ.

Зокрема, спостерігачі від кандидатів, які балотуються на виборах, публікують інформацію про те, що вони фіксують групи людей, які мають списки виборців, а також факти ймовірного підвезення. ОПОРА зв’язалася з особою, яка фігурує у списках та є зареєстрованою спостерігачкою від громадської організації. Особа, з якою говорили представники ОПОРИ, відповідала вкрай агресивно і не давала чіткої відповіді на жодне питання.

Наприклад, на Facebook-сторінці представника «Національного корпусу» Костянтина Мірошніченка повідомлялося наступне: «Зафіксували факт підвозу та ймовірного підкупу виборців. 2 особи від провладного кандидата зі списками в руках. Навіть не ховаючись, підвозять, відмічають тих, хто вже проголосував за потрібного кандидата від “зелених”. У списках — особиста інформація, номери телефонів, адреси виборців. Викликали поліцію, склали акт».

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net