На Черкащині порушників містобудівного законодавства оштрафували майже на 11 мільйонів

За 2017 рік Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області проведено 460 перевірок об’єктів будівництва, 36 з яких були плановими та 424 позаплановими. Про це повідомила прес-служба Державногої архітектурно-будівельної інспекції України.

За результатами перевірки було видано 255 приписів та винесено 230 постанов про притягнення до відповідальності на загальну суму 10 842,2 тис. грн. Так, під час контрольно-інспекційних заходів посадовими особами Управління були виявлені порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Серед них – проведення будівельних робіт без відповідного дозвільного документа, який дає право виконувати будівельні роботи, ведення виконавчої документації з порушенням норм, недостовірні дані у дозвільних документах, ведення авторського і технічного нагляду з порушенням чинного законодавства, не дотримання вимог законодавства, містобудівної документації, вихідних даних під час проектування об’єктів містобудування, проведення будівельних робіт підрядною організацією з відхиленням від проектних рішень, експлуатація без відповідних дозвільних документів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, головний архітектор Черкас нашкодив на 10 мільйонів гривень.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут