На Черкащині планують відбудувати палац Шувалових (Фото)

Мисливський палац Шувалових, що на Тальнівщині, включать до туристичної програми розвитку області. Нині ж наводять лад у документації, аби надалі безпроблемно готувати та подавати на різноманітні грантові проекти. Розглядають і варіант державно-приватного партнерства з відновлення мисливського палацу.

На цьому наголосив очільник області Сергій Сергійчук у ході відвідин палацу, пише пресслужба ОДА.

ck-oda.gov.ua

«Історія – це те, що формує нас як націю та закладає основу нашого майбутнього, – зауважив він. – Тож маємо вивчати історії, поважати, берегти, реставрувати та розвивати пам’ятки Черкащини. Одна з таких – Мисливський палац Шувалових, що на Тальнівщині. Будівля архітектурно та історично непересічна, побудована за дуже цікавими технологіями, які зараз, на жаль, втрачені, хоча дуже енергоефективні. Втім зараз палац у занедбаному стані. На початку двотисячних його взялися реконструювати у межах «Золотої підкови Черкащини», але результати цього – невтішні».

Зараз палац Шувалових на балансі міської ОТГ, яка взяла на себе витрати на охорону. Місцева влада шукає варіанти для його відновлення, оскільки розуміє важливість розвитку туризму до регіону завдяки такій «родзинці».

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Чигирині встановили бронзову міні-модель фортеці.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут