На Черкащині планують розробити Програму з підтримки національних меншин

Напередодні у Черкасах відбулося засідання ради ОДА з питань взаємодії з громадськими організаціями національних меншин.

Начальниця Управління культури та охорони культурної спадщини Людмила Фіть зустрілася із представниками єврейської, вірменської, ромської, азербайджанської та польської общин Черкащини, інформує пресслужба Управління.

У ході засідання вони обговорили проблемні питання, з якими стикаються представники національних меншин у Черкаській області.

Також учасники зустрічі узгодили спільний план дій на 2021 рік та ухвалили рішення про створення Програми розвитку міжнаціональних відносин та підтримки діяльності національно-культурних товариств в Черкаській області.

«Нині в області зареєстровано 62 громадських об’єднання національних меншин. На засіданні відбувся конструктивний діалог, завдяки якому ми обговорили проблемні питання, які турбують представників цих спільнот. Також домовилися про співпрацю і всебічну підтримку общин Управлінням культури. Хочемо, щоб ця співпраця стала дієвим інструментом задля збереження та розвитку етнічної, культурної та мовної самобутності нацменшин», – зауважила Людмила Фіть.

Як повідомляв сайт vikka.ua, базу відпочину біля Дніпра на Черкащині повернули державі.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут