На Черкащині підрядник переробив неякісний ремонт дороги (Фото)

На автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 241801/Р-10/ − Чернече − Кудашеве − кордон Кіровоградської області, км 5+400 – км 11+350 підрядник, який проводив ремонтні роботи на цьому об’єкті, повторно відремонтував водовідвідні лотки.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

ck-oda.gov.ua

Виявив порушення інженер з технічного нагляду Департаменту будівництва Черкаської облдержадміністрації. Завдяки цьому підрядне підприємство ТОВ «Будстандарт ЛТД» замінив 520 пог. м. лотків. Їх змонтували на бетонну суміш відповідно до проектно-кошторисної документації.

Крім того, фахівець Департаменту будівництва ОДА виявив порушення при ремонті вул. Чигиринська у Черкасах. На ній було передбачено виконати роботи з поточного середнього ремонту на 6 млн. грн., об’ємом 15 750 м2. Інженер з технічного нагляду виявив, що стик нового влаштованого та старого асфальтобетонного покриття не відповідає будівельним нормам. Відповідно, субпідрядній організації ТОВ «Колтех-транс», яка виконувала роботи на зазначеному об’єкті, доручили провести додаткове фрезерування старого асфальтобетонного покриття та влаштувати стик згідно з будівельними нормами та стандартами.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах вимкнуть світло на частині вулиць.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут