На Черкащині підписали перший договір із патронатною родиною

У Смілі з’явився перший випадок підписання договору із патронатною сім’єю. Так, 23 червня підписано договір про надання послуги з патронату над дитиною між органом опіки та піклування Смілянського міськвиконкому та родиною Пугач. Про це повідомляє Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Патронатні сім'ї – це альтернатива дитячим будинкам і допомога біологічним батькам. Завдання таких сімей – не лише прихистити дитину до того, як її всиновить або візьме під опіку інша родина, але й дати шанс біологічним батькам змінитися на краще, вирішити свої проблеми та повернути малюка у сім’ю (якщо це можливо).

Переваги патронатного виховання очевидні. Дитина, після того як її вилучають у батьків – опиняється не в інтернаті, де вона здебільшого нікому не потрібна, а у сімейній обстановці, де тимчасові мама і тато професійно замінюють їй батьків.

Триває патронат в середньому три місяці, поки не вирішиться подальша доля дитини: або її повернуть біологічним батькам, або віддадуть до іншої родини: всиновлювачів чи опікунів.

Долучитися до допомоги дітям можна, проконсультувавшись за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 91 (готель "Сміла") каб. № 217, телефон 4-62-07.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах з початку року 28 дітей знайшли нові домівки.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут