На Черкащині перевірили ізолятори тимчасового тримання

Органи прокуратури провели комплексні перевірки ізоляторів тимчасового тримання Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо дотримання конституційних прав затриманих, ув’язнених і засуджених на належні умови тримання, медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що незважаючи на вжиті заходи, у діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП в області продовжують мати місце порушення вимог Законів України "Про Національну поліцію", "Про попереднє ув’язнення", "Про основи законодавства України про охорону здоров’я", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", Правил пожежної безпеки в Україні та інших нормативних і підзаконних актів.

Зокрема, під час зазначених перевірок виявлялися порушення в частині додержання режимних вимог, технічного облаштування вказаних установ, неналежного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення спецконтингенту.

З метою усунення виявлених порушень органами прокуратури області на адресу керівництва Головного управління Національної поліції в Черкаській області внесено 4 акти прокурорського реагування, які на цей час перебувають на розгляді.

Як повідомляв сайт vikka.ua, суд виніс вирок Іллі Новікову.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net