На Черкащині – останні теплі осінні вихідні

Початок листопада на Черкащині видався достатньо теплим та спокійним в погодному відношенні. Температурний фон на 3-5 градусів вище норми і відповідає середині жовтня. З початку місяця випало до 10 мм дощу. Така погода сприяла розвитку посіяних озимих сільгоспкультур та економії паливно-мастильних матеріалів.

Агрометеорологічні умови залишалися сприятливими для озимих культур. Більшість посівів знаходяться в оптимальній для перезимівлі фазі – кущіння, що в межах середніх багаторічних показників. Про це розповідає у Facebook начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Гідрологічна ситуація теж покращилася. Дощі та зменшення випаровування сприяли поступовому підвищенню рівнів води та збільшенню водності річок області. Температура води в річках поступово знижується і становить зараз 7-10 градусів.

За прогнозом синоптиків, 7-8 листорада останні відносно теплі осінні вихідні. На межі західного антициклону та східного циклону із погодних неприємностей можливі лише посилені вітри північно-західного напрямку. Проте вони несуть не холодне повітря, як звичайно, а теплі повітряні маси пов’язані із новим атлантичним циклоном. Тож денна температура повітря ще протримається на рівні 8-10 градусів тепла.

Відчутне похолодання очікується із середи – 11 листопада. Дискомфорту додаватиме поривчастий вітер тому готуйте теплі ковдри та не забудьте «перевзути» авто у зимові шини.

Як повідомляв сайт vikka.ua, до «червоної» зони зарахували ще один район на Черкащині.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут