У Золотоноші прокуратура у січні направила акт до суду за обвинуваченням місцевого жителя у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України. Про це повідомили у прес-службі Золотоніської місцевої прокуратури.

За повідомленням відомства, в листопаді 2015 року, під час перевірки посвідчення водія та технічного паспорту на мотоцикл, чоловік штовхнув старшого інспектора Золотоніського відділу поліції в спину, порвавши йому куртку. У результаті правоохоронець отримав тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості – закритий перелом лівої променевої кістки.

На підставі зібраних доказів суд чоловіка засудив до 3 років позбавлення волі.

Враховуючи позитивні характеристики за місцем проживання та наявність двох маленьких дітей на утриманні, суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим терміном на 2 роки.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаська прокуратура розслідує побиття чотирьох містян поліцією.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *