На Черкащині між командами екстренки влаштували змагання

В Умані пройшов Четвертий обласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги. Участь у ньому взяли 7 бригад екстренки з усієї Черкащини.

Про це повідомляє пресслужба КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

Такі змагання проводяться з метою підвищення професійного рівня знань і відпрацювання практичних навичок із надання екстреної та невідкладної медичної допомоги постраждалим. Адже самі змагання стимулюють усіх учасників прагнути підвищення рівня професіоналізму, оскільки будь-яке неправильно прийняте рішення вартує пацієнту життя.

За програмою учасники змагань виконували шість завдань різної складності, на кожне з яких відводилось 10 хвилин. Всі задачі були максимально наближеними до реального життя та проходили в різних локаціях. Щоб учасники не здогадувались, що на них чекає попереду, ситуації було зашифровано під кодовими назвами «Зупинка» (сортування), «Тесла» (падіння з висоти), «Квест» (BLS), та інші.

Суддями та експертами були фахівці з Навчально-тренувального відділу та адміністрації Центру. Також до суддівства були запрошені Віталій Крилюк (д.м.н., завідувач відділенням підготовки інструкторів ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, інструктор Європейської Ради Реанімації); Іван Кузьмінський (к.м.н, інструктор Європейської Ради Реанімації); Андрій Аносов (головний лікар Біляївської станції СШЕМД, інструктор НТВ КНП «Одеський ЦЕМД та МК ООР») та Олександр Осадчий (дитячий хірург Одеської обласної дитячої лікарні, інструктор Європейської Ради Реанімації).

Кожна бригада ЕМД показала знання у дотриманні протоколів надання медичної допомоги при невідкладних станах. Та переможцем змагань за загальною кількістю набраних балів стала команда Смілянської станції швидкої/екстреної медичної допомоги. Три команди-переможці отримали цінні призи.

«Цей чемпіонат є важливим стимулом для безперервного навчання та удосконалення знань і практичних навичок бригад, від яких залежить життя та здоров’я пацієнтів. Працівники екстреної медичної допомоги завжди готові до бою. Ви показали свої професійні здібності, адже постійно поспішаєте для того, щоб допомогти людям. Мене переповнює гордість від того, що змагання відбулися на високому рівні», – зазначив директор Центру Ігор Фесун.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині перекинулася цистерна з мінеральними добривами.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут