На Черкащині місцеві громади відновлюють дороги місцевого значення

У Черкаській області за кошти місцевих громад та районних бюджетів ремонтують дорожнє покриття автодоріг місцевого значення. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Працівниками філій ДП "Черкаський облавтодор" виконується поточний дрібний ремонт, в межах якого на найбільш зруйнованих ділянках автодоріг асфальтобетонною сумішшю покривають деформації дорожнього покриття, відновлюється кромка проїзної частини, виконуються роботи із водовідведення, профілюються узбіччя тощо.

"Минулого року Черкаською обласною радою було прийнято рішення "Про обласну програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаської області на 2016-2018 роки". Воно стало базовим для розробки та прийняття районних програм з ремонту автодоріг. А завдяки проведеній активній роботі Служби автодоріг із кожною райдержадміністрацією та об’єднаною тергромадою по залученню коштів на ремонт доріг, маємо перші результати",- зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

У шести районах області (Драбівському, Золотоніському, Чорнобаївському, Черкаському, Канівському та Лисянському) уже відремонтовано доріг на суму майже 22,6 млн грн і надалі роботи продовжуються.

У Драбівському районі за кошти місцевих бюджетів виконано поточний дрібний ремонт на чотирьох відрізках 2 автодоріг місцевого значення загальною протяжністю понад 16,3 км. Вартість ремонтних робіт склала понад 1,4 млн грн.

У Золотоніському районі за кошти місцевих бюджетів виконано поточний дрібний ремонт на дев’яти відрізках 8 автодоріг місцевого значення загальною протяжністю понад 30,4 км. Вартість ремонтних робіт склала понад 7,8 млн грн.

У Канівському районі за кошти місцевих бюджетів виконано поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання на семи відрізках 7 автодоріг місцевого значення загальною протяжністю понад 16,3 км. Вартість ремонтних робіт склала понад 3,7 млн грн.

У Лисянському районі за кошти місцевих бюджетів виконано поточний дрібний ремонт на восьми відрізках 7 автодоріг місцевого значення загальною протяжністю понад 20,2 км. Вартість ремонтних робіт склала понад 1,5 млн грн.

У Черкаському районі за кошти місцевих бюджетів виконано поточний дрібний ремонт на п’яти відрізках 5 автодоріг місцевого значення загальною протяжністю понад 71,9 км. Вартість ремонтних робіт склала понад 1,4 млн грн.

У Чорнобаїському районі за кошти місцевих бюджетів виконано поточний дрібний ремонт на шести відрізках 6 автодоріг місцевого значення загальною протяжністю понад 42,6 км. Вартість ремонтних робіт склала понад 6,5 млн грн.

Як повідомляв vikka.ua, на черкаському мосту через Дніпро демонтують тротуари.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут