На Черкащині лісівники висаджують дерева та запасають насіння (Фото)

Осіння лісокультурна кампанія, в межах якої відбувається створення, доповнення лісових культур, заготівля лісового насіння та закладання на зберігання, наразі триває у всіх чотирьох лісництвах Лисянського держлісгоспу.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

lis-ck.gov.ua

З метою створення змішаних насаджень та підвищення їх природної стійкості, лисянські лісівники розширюють асортимент заготівлі лісового насіння. Із супутніх порід вже заготовлено насіння липи дрібнолистої (6,5кг), горіха чорного (1137кг), абрикоса звичайного (25кг), ліщини ведмежої (27кг). глоду (3,1кг), черешні (6,5кг).

Незважаючи на невисоку врожайність насіння дуба, Лисянським лісгоспом заготовлено 3900 кг жолудів дуба звичайного та 340 кг дуба північного, чим забезпечено потреби підприємства в посадковому матеріалі основної лісоутворюючої породи. Насіння буде висіяне в посівні відділення лісових розсадників, а частина закладена на зимове зберігання.

У зв’язку з тим, що на частині ділянок завершено лісосічні роботи та роботи з очищення від порубкових решток, підприємство має можливість заліснити зруби 2020-року в осінній період, що дасть змогу зменшити навантаження під час проведення весняної лісокультурної кампанії.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, в одному з лісів Черкащини з’явився новий рекреаційний пункт.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут