додому Новини На Черкащині лісівники ліквідували 12 несанкціонованих сміттєзвалищ (ФОТО)

На Черкащині лісівники ліквідували 12 несанкціонованих сміттєзвалищ (ФОТО)

0

Працівники Смілянського лісгоспу у межах акції "За чисте довкілля" ліквідували 12 несанкціонованих сміттєзвалищ.

Про це повідомили у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Так, у межах акції "За чисте довкілля" силами лісівників було прибрано понад 30 гектарів територій зелених масивів, ліквідовано 12 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено майже тисячу дерев та кущів поблизу лісництв та на прилеглих територіях, розчищено три лісових джерела. Також лісівники долучилися до впорядкування алей, скверів, обелісків. Біля кількох лісництв з’явилися оновлені газони та квітники.

Силами лісівників було прибрано понад 30 гектарів територій зелених масивів, ліквідовано 12 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено майже тисячу дерев та кущів поблизу лісництв та на прилеглих територіях, розчищено три лісових джерела.

Також лісівники долучилися до впорядкування алей, скверів, обелісків. Біля кількох лісництв з’явилися оновлені газони та квітники.

Як повідомляв сайт vikka.ua, поблизу черкаського санаторію лісівники посадили молоді сосни.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

https://vikka.ua/hls/onlinetv.m3u8
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version