На Черкащині до кінця року відкриють ще один притулок для тварин (ФОТО)

В Умані нині триває будівництво притулку для тварин. Його планують завершити вже до кінця цього року. Хід робіт перевірив перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Зводять будівлю на території, що належала тутешньому КП "Теплокомуненерго". А оскільки місцевість підприємством не використовувалась, міською радою вирішено було виділити цю земельну ділянку під будівництво притулку для тварин. Про це розповів у ході огляду об’єкту заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради Валентин Загородній.

– Будівництво розпочали ще торік в межах Обласної програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, – зазначив Валентин Бориславович. – Торік за рахунок обласного та міського бюджетів виконано роботи на 3,5 млн грн.

Нині тут збудовано два корпуси, де буде притулок, лабораторія, лікувальний відділ з ізолятором та ін.

Проект розроблений за сучасними стандартами та відповідає усім європейським вимогами щодо поводження з тваринами. Зокрема, в приміщенні передбачено відокремлені приймальні, карантинні, хірургічні відділення, також необхідні умови для обслуговуючого персоналу тощо. Орієнтовна ж кількість стерилізованих та вакцинованих проти сказу тварин сягатиме 30 тис. особин на рік.

Водночас Віталій Коваль зауважив, що, за результатами проведеного цьогоріч у червні конкурсного відбору, обласною комісією було обрано для реалізації 14 природоохоронних проектів. Поміж них і уманський, на завершення якого передбачили ще 1,5 млн грн.

– Обласну програму регулювання чисельності безпритульних тварин затвердили ще торік, – нагадав Віталій Володимирович. – Її реалізація є одним із важливих завдань Стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. Аналогічні програми поступово приймають і в містах та районах Черкащини. На сьогодні маємо притулки в Катеринополі, Золотоноші. Обласною комісією прийнято рішення про підтримку створення аналогічних пунктів ще в чотирьох районах. Важливо, що це сприятиме поліпшенню санітарного стану місцевостей, а також безпеці здоров’я людей.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині створено штаб для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут