На Черкащині діти не ходять до школи через аварійний стан приміщення (ФОТО)

У Червоній Слободі більше 100 учнів не ходять до школи через аварійний стан приміщення. Натомість учні 5–11 класів навчаються в дві зміни, тоді як першокласники взагалі розташувалися в місцевому Будинку культури. Про це повідомляє "Нова Доба".

Першого вересня після завершення навчання директор Червонослобідької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тетяна Завалко помітила, що підлога на першому поверсі між двома кабінетами підозріло просіла, а дві плитки піднялися вверх. Про це одразу повідомила до відділу освіти, де й було прийнято рішення призупинити навчання до з’ясування обставин.

"Знявши з підлоги плитку, представники водоканалу виявили труби, про які ніхто не знав: школа будувалась у 67-му році й на сьогодні вся технічна документація відсутня", – розповідає Тетяна Анатоліївна.

Наступний етап – проведення геодезичного дослідження, щоб з’ясувати чи не відбулося зрушення ґрунтів.

"Далі маємо все ж з’ясувати, що то за труби, чи є там вода, для чого вони використовуються: подача тепла, чи води, чи щось інше. Можливо саме ці труби призвели до зсуву підлоги, – роз’яснює директорка. – Дослідження триватимуть близько десяти днів. І лише після них будемо знати, чи можемо використовувати приміщення другого і третього поверхів крила, що ремонтується".

А поки роботи тривають, учні 5–11-х класів навчаються у дві зміни у другому, неаварійному, крилі школи. Учні перших класів розмістилися поряд у Будинку культури.

"Учора, 7 вересня, учні четвертих класів також повернулися за парти, щоправда, у приміщення першої школи, яка також розташована в Червоній Слободі. Таким чином ми призупинили навчальний процес для учнів других-третіх класів, а це 107 дітей, – говорить Тетяна Анатоліївна. – Зараз вирішується питання, що перша школа прийме ще один клас, відтак із понеділка відновимо навчання для всіх дітей".

Загалом же у школі навчається 447 учнів. Ремонт аварійного приміщення проводиться за рахунок бюджету РДА. Крім працівників, до ремонтних робіт активно долучаються і батьки.

Як повідомляв сайт vikka.ua, чорнобаївським школярам немає де навчатися.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут