Днями на автодорозі М-05 Київ — Одеса трапилася аварія за участі автомобілів Volkswagen Caddy, ВАЗ 21043 та Merсedes. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці патрульної поліції Черкаської області.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/12111633/311587828_475178851321087_2213923949756403165_n.jpg)
Інспектори опитали водіїв. Виявилося, що водій Volkswagen не вибрав безпечної швидкості руху та не дотримався безпечної дистанції. Через це зіткнувся з автомобілем ВАЗ. Водій автомобіля Mercedes, не вибравши безпечної швидкості, здійснив зіткнення з автомобілем Volkswagen, який зупинився попереду внаслідок ДТП.
На водіїв Volkswagen та Mercedes поліцейські склали протоколи.
Інший випадок стався на вулиці 30-річчя Перемоги. Водійка Opel не впоралася з керуванням та наїхала на бордюрний камінь. Хоча сама жінка спочатку сказала поліцейським неправду. Вона розповідала, що не впоралася з керуванням внаслідок створення аварійної ситуації автомобілем BMW білого кольору, який поїхав у невідомому напрямку.
На водійку Opel поліцейські винесли постанову за неправдивий виклик спеціальних служб.