На автотрасі держзначення біля Золотоноші продовжують ремонтувати шляхопровід

На автомобільній дорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 117+180 у Золотоніському районі продовжуються роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. На цей час підрядною організацією проводяться роботи із демонтажу старої конструкції шляхопроводу.

Про це повідомляє пресслужба САД у Черкаській області.

Підрядна організація виконує комплекс робіт, який доведе технічні параметри шляхопроводу до сучасних стандартів. Його ремонт проходить у межах проведення реконструкції обходу міста Золотоноша на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 109+200 – км 120+800.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розбирання старої конструкції мосту. Буде влаштовано нові опори шляхопроводу, прогонові споруди, влаштовано нову монолітну плиту проїзної частини. Також буде влаштовано поширення проїжджої частини, водовідведення, нове бар’єрне та перильне огородження, нові шари асфальтобетонного покриття на шляхопроводі та на підходах до нього, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені у 2020 році.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Мошнах завершили ремонт дороги.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут