На 700-ці – скандал через стихійний ринок: черкащани перекрили дорогу (ФОТО)

У Черкасах 13 червня на площі 700-річчя зчинився скандал через стихійну торгівлю. Департамент архітектури намагався прибрати стихійників із площі, але ті почали протестувати. Дійшло до того, що підприємці, яких зібралося понад півсотні, перекрили дорогу.

Начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко у коментарі vikka.ua розповів, що відсьогодні у Черкасах розпочинається боротьба зі стихійними ринками. 

"Із 13 червня у Черкасах почали боротися зі стихійними ринками. Ми почали із площі 700-річчя. До знесення стихійної торгівлі залучили департамент архітектури, податкову та патрульну поліцію. Ми пропонуємо торговцям перейти на законні ринки", – зауважив він.

Олександр Давиденко переконує, що влада готова надати місця для торгівлі на законних ринках, однак підприємці наполягають, що вартість оренди торгового місця там задорога для них.

Самі підприємці скаржаться, що не мають іншого виходу як торгувати на стихійних ринках, оскільки, торгівля – це їхній прибуток.

Як повідомляв сайт vikka.ua, стихійні ринки у Черкасах розганятимуть полісмени.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут