«Може, це останній мій шанс і надія»: молода мама з Черкас благає про допомогу

34-річна Антоніна Васильєва з Черкас має діагноз карцинома лівої молочної залози. Захворювання виявили 2015 року. Жінка вже перенесла операцію, курси променевої та хімічної терапії.

На продовження лікування потрібна допомога, пише Gazeta.ua.

«Я 10 років працювала оператором на залізничній станції. П’ять років тому прийшла додому і в душі виявила на лівій груді щось підозріле. Звернулася до онколога. Обстеження показало злоякісне новоутворення. Я пройшла шість курсів хіміотерапії. Мене прооперували. Опісля було ще три курси хіміотерапії і близько місяця променева. Через рік комп’ютерна томографія показала, що все добре. А вже через рік в легенях виявили метастази. Знову шість курсів хіміотерапії. Призначили гормональні таблетки, але вони не допомагали. Тому приписали препарат за 44 тисячі гривень. Зараз він вже бюджетний. Але треба ще купляти таблетки», – розповідає Антоніна.

Упаковка на 70 таблеток коштує 9,2 тисячі гривень. Їх вистачає лише на 17 днів, бо жінці треба пити по чотири таблетки щодня.

«Для нас це дуже велика сума. Але, може, це останній мій шанс і надія на ліки. Дуже хочеться одужати. Багато заплановано… Мрію поставити на ноги свою 8-річну донечку, побачити внуків… Звертаюся до небайдужих людей за допомогою. Для мене важлива кожна гривня», – каже Антоніна Васильєва.

Реквізити для допомоги:

карта Приватбанку: 5168 7450 1702 6011 або Ощадбанку: 5167 4900 0052 4646 (Васильєва Антоніна Миколаївна).

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині фіксують меншу кількість хворих на рак молочної залози.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут