Монопольний управитель прозвітував про 100 днів роботи у Черкасах

Щодня до управлінської компанії "Нова якість" надходить до 150 заявок від мешканців черкаських багатоповерхівок. Близько 30-ти стосуються сантехнічних робіт, 20-25 – аварійних. Про це під час пресконференції розповів засновник компанії Андрій Бортник, який прозвітував про сто днів роботи й поділився пріоритетами на найближче майбутнє.

Так, за сотню днів у понад 80 будинках виконали поточний ремонт дахів, у 60 з 84 трубопроводів здійснена промивка систем ,у 95 будинках проведено дезінсекцію. У "Новій якості" працює 5 бригад альпіністів, які з 50 заявок виконали 10 ремонтних робіт міжпанельних швів. У черкаських дворах відремонтовано 15 дитячих майданчиків, а близько на 150 пісочниць вивезли 200 тонн піску.

Також підприємець зазначає, що компанії вдалось запустити власний кол-центр та відмовитись від служби 1505. Абонентський відділ "Нової якості" працює в цілодобовому режимі: вдень –3-4 оператори, вночі – один. Кількість операторів планують збільшувати.

Першочергова робота, зазначає підприємець, – це підготовка до зими.

"Зараз тривають ревізії систем опалення, по кожному будинку складається план робіт. На сьогодні ми вже пройшли 80% будинків і готуємось до планового заповнення систем опалення водою. Воно буде відбуватись з 3 вересня відповідно до графіків, затверджених Теплокомуненерго і Черкаською ТЕЦ", – розповідає Бортник.

Жителям Черкас наголошують, що з 3 вересня, у зв’язку з подачею води, забороняється виконувати будь-які роботи в системах опалення.

Також у планах компанії – придбання автовишки в лізинг. Для цього уже подані всі необхідні документи.

"Через місяць очікуємо отримати автовишку з висотою підйому 28 метрів. Це дасть змогу виконувати власними силами роботи з обрізки дерев і збивання бурульок під час зимового сезону. Також використовуватиметься під час ремонту покрівель", – додає Бортник.

Як повідомляв сайт vikka.ua, жителі черкаської багатоповерхівки намагаються "виселити" з будинку співробітників управлінської компанії.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук