Між Черкасами і Де-Мойном (США) діятиме "міст ідей" он-лайн

У січні між Черкасами і столицею штату Айова Де-Мойном (США) проводитимуть дискусії, семінари і лекції в он-лайн режимі.

Про це колишній керуючий справами Черкаського міськвиконкому, чинний депутат міськради від Партії вільних демократів Микола Кудрявцев розповів в інтерв’ю vikka.ua.

"Це буде такий своєрідний міст ідей або вузол ідей, дискусій між Де-Мойном, Айовою і Черкасами, Черкаською областю, – говорить він. – Скажімо, чому просто не робити такі великі он-лайн-дискусії і он-лайн-семінари, лекції з різних питань суспільного життя. Просто збирати аудиторію зі всіх бажаючих, ставити проектор, вмикати "Скайп", підключатися і говорити з людьми з іншого кінця світу".

На думку Кудрявцева, це могли б бути дуже цікаві спілкування, оскільки дотичних тем є безліч.

"Зокрема порушення прав громадянина державою, як контролювати державу, що в нас зараз дуже актуально, а також – діяльність громадських організацій, як шукати гроші для них тощо", – вважає депутат.

Він також повідомив, що вже приступив до реалізації цих ідей.

"Ми зараз вибираємо теми з нашого боку. Також активно листуюся з представниками Айови. І вже після Нового року, десь не пізніше середини січня, планую якийсь перший зв'язок налагодити", – зазначив Кудрявцев.

Нагадаємо, Черкаси і столиця Айови Де-Мойн (США) є містами-побратимами.

Повну версію інтерв’ю читайте на нашому сайті ТУТ.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net