Головний тренер "Черкаських Мавп" Максим Міхельсон це літо провів насичено та по-баскетбольному. Керманич основи клубу відвідав США, де працював із головною зіркою українського баскетболу, вихованцем "Мавп" Святославом Михайлюком.

Згодом Свят повернувся до Черкас, де продовжив працювати з Міхельсоном. Про роботу Михайлюка та його готовність до свого другого сезону в НБА Максим Сергійович прокоментував пресслужбі БК.

"Багато цього року попрацювали зі Святославом. Він попросив мене приїхати до нього в Лос-Анджелес та допомогти підготуватися до літньої ліги. Я думаю, ми це успішно зробили. Після Літньої ліги НБА він приїхав в Черкаси, щоб продовжити підготовку до нового сезону, – розповідає Міхельсон. –  Стосовно його форми і готовності до сезону. Я завжди критично ставлюся до його підготовки. Точніше, я не той тренер, який завжди хвалить. Щоб я похвалив – потрібно заслужити. Цьогоріч він готовий до сезону НБА. Я впевнений у ньому, як ніколи. Тому що він перейшов на новий рівень. Я з великою надією дивлюся на цей сезон".

Як повідомляв сайт vikka.ua, 65 черкащан отримали звання кандидатів у майстри спорту.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *