Мистецький блог черкаської журналістки потрапив до переліку кращих театральних медіа країни

Інтернет-блог «У вирі мистецьких подій» про культурне життя Черкас та області потрапив до переліку кращих всеукраїнських театральних медіа країни минулого, 2019-го, року за версією проєкту «Театральна риболовля».

Авторка блогу, місцева журналістка Ольга Квятковська, вже протягом 5 років висвітлює найгучніші події культурної галузі Черкащини: прем’єри Черкаського Театру Шевченка, кіно, фестивалі, музичні події, літературні презентації та інше.

Facebook / Olya Kvyatkovska

Найбільш «родючим» роком для блогу пані Ольги виявився саме 2019-й: 39 авторських матеріалів, які містять власні враження авторки, коментарі причетних до події людей, інтерв’ю з митцями.

«Найгучнішою подією 2019 року в Черкасах став Книжковий фестиваль «На перехресті культур», відтак 15 матеріалів увійшли до літературної частини блогу: це й інтерв’ю з авторами, і презентації творів, і враження про нові книги. Театральний блок значно скромніший з того моменту, як 1 липня 2015 року сталася пожежа в Черкаському Театрі Шевченка – театральне життя в обласному центрі майже зійшло нанівець. Окрім театральних прем’єр, Черкаси не могли похизуватися ні щорічним фестивалем «Сцена людства», ні цікавими гастролями. Проте авторка блогу все ж приділила увагу театральним прем’єрам 2019 року: «Королева загублених ґудзиків» (реж. Олесь Павлютін); «Олена не прийшла додому» (реж. В’ячеслав Жила); «Прибулець» (реж. Олесь Павлютін), «Жіноча логіка» (реж. Людмила Колосович). Окрім цього є матеріал про показ вистави акторів Черкаського Театру Шевченка Олега Телятника і Олексія Клименка «Діалог під дощем». – йдеться у огляді черкаського облогу на «Театральній риболовлі».

Карантинний 2020-й, до слова, не залишився безмовним у «Вирі мистецьких подій» Ольги Квятковської. Попри культурне затишшя, авторка таки опублікувала майже десяток професійних рецензій та анонсів подій.

Як повідомляв раніше сайт vikka.ua, напередодні у Черкаському театрі заперечили інформацію очільника області

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут