З нагоди Дня військового капелана міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вручив черкаським священикам подяки та грамоти. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/26190138/1.jpg)
За активну громадянську позицію, підтримку патріотичного духу, зміцнення віри військовослужбовців і жителів міста в перемогу України над російським агресором, відзначено священнослужителів-військових капеланів.
Зокрема, Грамотою Черкаської міської ради нагороджений митрополит Черкаський і Чигиринський Православної Церкви України владика Іоан, який очолює синодальне управління військового духовенства.
Також подяками Черкаського міського голови відзначено священнослужителів, військових капеланів Православної Церкви України: протоієреїв Романа Личака, Миколая Сакундяка, Ігоря Шемякова, Олександра Барея, ієреїв Володимира Штокала, Володимира Педька, Назарія Засанського.
“Від перших днів війни черкаські священики допомагають нашим захисникам – їздять на фронт як волонтери, несуть своє служіння на передовій та підтримують воїнів Божим словом і молитвою, зміцнюють бойовий дух, віру та надію” – зазначає Анатолій Бондаренко.
Дивіться також: