Міська влада разом з «Новою якістю» вигадала корупційну схему і викачує гроші містян за неіснуючу послугу*

Міська влада разом з «Новою якістю» вигадала абсолютно корупційну схему і викачує гроші містян за неіснуючу послугу з вивезення великогабаритного сміття.

ПАРТІЯ ВІЛЬНИХ ДЕМОКРАТІВ скасувала тариф на цю послугу і доведе справу в суді до перемоги.

Виконавчий комітет кілька місяців тому ухвалив ганебне рішення про запровадження тарифу на вивезення великогабаритного сміття в місті Черкаси. Надавати таку послугу має управлінська компанія «Нова якість». Вона справно почала надсилати платіжки мешканцям Черкас. Продовжує це робити й досі, не маючи на те жодних законних підстав. На сьогодні тариф скасовано рішенням Черкаської міської ради, проєкт був поданий лідером Партії вільних демократів Олександром ЗГІБЛОВИМ. Справа перебуває на судовому розгляді. Партійці воюють із «Новою якістю», захищаючи права жителів міста.

«Це справжнє здирництво. Це викачування грошей з людей. Це вигадана корупційна схема, завдяки якій владці залізли в кишеню кожного черкасця. Найбільше обурює, що тариф встановили не лише на дорослу особу, але й на немовля та маленьку дитину. Звідки у немовляти великогабаритне сміття? Це просто знущання над громадою міста. Насамперед це просто нечесно. Я не платив і не буду платити. Вони продовжують надсилати платіжки, бо дуже хочуть грошей, але немає ані договору, ані рішення, за яким ми маємо їм за це платити», – наголошує Олександр Згіблов.

За його словами, такої послуги немає навіть в переліку комунальних послуг. А її вартість 13,2 грн за особу – просто захмарна. Якщо реальна вартість такої послуги – 2-3 гривні. Доки не було в місті «Нової якості» все великогабаритне сміття в місті вивозилося, а люди платили несуттєві кошти. Тепер же – все навпаки.

На цю тему Вільні Демократи спілкуються з мешканцями у дворах багатоповерхівок, в яких щодня проводять зустрічі. Містяни незадоволені тим, що їм надсилають платіжки на величезні суми за послугу, якою вони не користуються.

*політична агітація

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут