Міська рада виділить кошти на програму «Безпечна Черкащина»

3,5 мільйони на створення ситуаційного центру на базі головного управління Національної поліції. Усе – в межах реалізації програми «Безпечна Черкащина».

Рішення про спрямування такої суми приймали сьогодні на сесії Черкаської міськради, передає кореспондент vikka.ua.

За ці кошти пропнують придбати програмне забезпечення, налаштування до нього та три відео сервери вартістю по 250 тисяч гривень кожен, розповів заступник начальника ГУНП в Черкаській області Олександр Рєзцов.

Програмне забезпечення має обробляти інформацію, яка надходитиме із камер, розташованих по області. У Черкасах уже створений проєкт «Безпечного міста» на 464 камер відео спостереження та сервер, який має розташовуватись у стінах міськради і з якого інформація передаватиметься на ситуаційний центр. Усього ж програма «Безпечна Черкащина» та її технічні потреби розраховані на 2 тисячі камер.

У ситуаційному центрі будуть постійно знаходитися полісмени, які й будуть оперативно обробляти інформацію, що надходить з камер. Особливу увагу звертатимуть на місця великого скупчення людей. У разі фіксації порушень – направлятимуть туди групу.

Також пан Рєзцов зазначив: область уже виділила на реалізацію програми 3 мільйони.

Підтримали звернення правоохоронця своїми голосами 39 обранців. Запрацювати програма «Безпечна Черкащина» має не пізніше першого кварталу прийдешнього року.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, ексочільник Черкаської поліції Вячеслав Пустовар отримав депутатський мандат.

 

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут