Мінветеранів планує відкрити Єдиний державний реєстр ветеранів до кінця 2021 року

Міністерство у справах ветеранів України розпочинає тестування Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) та Електронного кабінету ветерана, повноцінний запуск яких планується здійснити до кінця 2021 року. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

«Зараз ми закінчуємо роботу над Єдиним державним реєстром ветеранів війни. Також триває робота над електронним кабінетом, завдяки якому кожен ветеран зможе дізнатися про перелік пільг і послуг, які йому гарантовані», – розповів заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук.

Нагадаємо, постанову Уряду про створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни було затверджено у серпні 2019 року.

Серед завдань реєстру, зокрема, ведення обліку осіб чотирьох категорій відповідно до Закону «Про статус ветеранів війни», реалізація пільг, які передбачені законом, адміністрування потреб ветеранів та координація діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади у питаннях ветеранської політики.

У 2020 році Мінветеранів підписало меморандум з Радою міжнародних наукових досліджень (IREX), у якому серед іншого йдеться про допомогу у створенні програмного забезпечення Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Наприкінці 2020-го було підписано договір, а у 2021 році затверджено технічне завдання і розпочато створення реєстру.

Тестувати ЄДРВВ Мінветеранів буде спільно з волонтерами та спеціально сформованою фокус-групою, яка вже розпочала роботу, як з боку користувача (тобто, ветерана), так і з боку адміністратора системи.

Разом із цим для ветеранів вже створено Базу знань, де у доступному та простому вигляді зібрана інформація про пільги та статуси, які передбачені законодавством для осіб категорій відповідно до Закону «Про статус ветеранів війни».

«Мета Бази знань – поінформувати ветеранів про передбачені їм законодавством права, пільги і гарантії. І цією системою вже можна користуватися», – зазначив Володимир Левчук.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net