Міграційники видворили з України іноземця з кримінальним минулим (Фото)

dmsu.gov.ua

На Черкащині міграційники ініціювали примусове видворення 40-річного громадянина Республіки Молдова та невідкладно виконали відповідне рішення Уманського міськрайонного суду Черкаської області.

Про це інформує пресслужба Управління ДМС у Черкаській області.

Іноземець був засуджений на понад 3 роки позбавлення волі за крадіжку. Покарання відбував у ДУ «Старобабанівська ВК № 92 Міністерства юстиції України».

На території України перебував з порушенням встановленого терміну перебування, набувши статусу порушника міграційного законодавства. Тому у день звільнення був супроводжений до суду, де розглядався адміністративний позов про його примусове видворення.

Зважаючи на незаконне перебування громадянина Республіки Молдова в Україні та обґрунтовані підстави, що підтверджували його ухилення від добровільного виїзду, відсутність законного джерела існування, власності та родинних зв’язків в Україні, неодноразове притягнення до кримінальної відповідальності з 2002 року на території України, суд задовольнив позов та звернув рішення до негайного виконання.

Іноземця міграційники супроводили до контрольно-пропускного пункту та передали прикордонникам. Протягом найближчих 5 років він не зможе потрапити в Україну через встановлену заборону в’їзду.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах піймали тріо крадіїв.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут