додому Новини Мешканці черкаської багатоповерхівки залишилися без гарячої води

Мешканці черкаської багатоповерхівки залишилися без гарячої води

0

Близько 300 мешканців, у будинку по вул. Новопречистенькій 50 (Сєдова), протягом півтора тижні залишився без гарячої води. Про це повідомив член Черкаського міськвиконкому Олександр Сандецький, інформує УНН-Центр.

"Порив на трубопроводі гарячого водопостачання стався ще 12 березня. Але досі не можна відремонтувати, бо, як виявилось, ця мережа нічия: ні "Теплокомуненерго", ні СУБ, ні ТЕЦ не є її власником", – пояснив Олександр Сандецький.

Черкаська ТЕЦ, за словами заступника міського голови Черкас Юрія Гончарова, погоджується зробити ремонт. Чому для з’ясування цього потрібно було півтора тижні — незрозуміло. До роботи працівники ТЕЦ готові стати тільки у п’ятницю. Члени виконкому погодили необхідне рішення, тим більше що у програмі соціально-економічного розвитку міста є необхідний рядок витрат "на ремонт безгосподарчих мереж", де передбачено 10 млн гривень на подібні випадки.

Як повідомлять vikka.ua, мешканці черкаського мікрорайону вимагають почистити затоку Дніпра.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version