Мерія Черкас хоче за 115 тис грн. перевірити воду в криницях

Провести лабораторні дослідження води у 99 колодязях Черкас хочуть чиновники департаменту ЖКК. На це готові витрати 115 тис грн. з міського бюджету. Відповідний тендер департамент ЖКК оголосив в мережі «Прозоро».

Усі ці криниці розташовані у мікрорайоні Дахнівка, пояснили чиновники. За цими адресами розташовані приватні будинки, які не мають центрального водопостачання, а використовують воду з криниць.

Такі дослідження проводять кожного року. Цьогоріч послугу виставили на «Прозоро». Переможець повинен буде провести бактеріологічні та санітарно-хімічні аналізи.

Якщо за результатами цих досліджень, вода з колодязів буде непридатною до споживання, міська влада ухвалить рішення закрити криниці. А в Дахнівку підвозитимуть артезіанську воду від черкаського водоканалу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у четвер міська рада Черкас ділитиме мільйони

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net