Мерія Черкас продала землю під історичними пагорбами за 2 млн грн

Мерія Черкас продала з аукціону право власності на земельну ділянку по вулиці Гагаріна (навпроти будинку № 21). Остаточна вартість – майже 2 млн. грн. Ця ділянка розташована під історичними схилами і має відповідні обмеження.

 Землю продали виключно під об’єкт для будівництва і обслуговування об’єкту торгівлі.

За шматок землі, площею 0,1535 га, боролися два конкуренти. Перемогу отримали  ТОВ «Юрфактор сервіс». Ця компанія запропонувала 1 млн 938 тис. грн. Кошти надійнуть о міського бюджету.

Керівником і співзасновником ТОВ «Юрфактор сервіс» є Олександр Прокопчук. Він з володіє кількома десятками фірм у місті, через які є співвласником багатьох об’єктів нерухомості. Свого часу мав відношення до Черкаського заводу телеграфної апаратури.

Щодо земельної ділянки, то вона має певні обмеження. На цій ділянці розташована заповідна територія “Черкаські берегові схили”. Майбутній власник має забезпечити право проїзду та проходу. А також при проектуванні передбачити можливість блокуванням з перспективною багатоквартирною забудовою на суміжній земельній ділянці.

Днями відбувся аукціон з продажу права оренди землі по вулиці Г. Дніпра. За право збудувати житловий багатоповерховий будинок боролися 11 учасників. При стартовій сумі в 180 тис. грн. ціна зросла до 35 млн. грн.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net