Мерія Черкас дасть творчим людям гроші: як отримати

Виконавчий комітет Черкаської міської ради прийняв рішення продовжити на 2023 рік дію міської програми виділення грантів у галузі культури. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Черкаські діячі культури та мистецтв матимуть можливість отримати гранти на створення культурної події, мистецької роботи, видання книг, поїздки на фестивалі та конкурси.

Нагадаємо, що ця програма діє з 2018 року. За весь час вдалось реалізувати значну кількість творчих ініціатив. Так, у 2020 році Експертною радою були підтримані 9 проєктів. Були видані три книги, проведені унікальні мистецькі події. Також минулоріч за підтримки грантів реалізувався цикл літніх мистецьких проєктів «Cherkasy SUP Station-Event», відбулися тихі концерти «Зцілююємо мистецтвом» біля онкодиспансера та був створений мурал за мотивами творчості Д.Нарбута.

«І це лише невелика частина реалізованих творчих проєктів. Масштабні плани щодо їх реалізації були і на цей рік, проте війна внесла свої корективи. Але за ці довгі місяці ми неодноразово мали можливість переконатись у надважливості мистецтва, яке створює бойовий дух та підтримує всіх нас у найскладніших ситуаціях», – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net