Позафракційний депутат міськради Олена Шевченко 2 листопада подала декларацію кандидата на посаду радника міського голови патронатної служби. Відповідний документ з’явився на сайті мерії, передає vikka.ua.
Традиційно з цієї посади надалі механізмом переводу без проведення конкурсу кандидат переходить на потрібну вакансію в структурі мерії.
Нагадаємо, таким чином нещодавно працевлаштувався виключений із фракції ПВД після скандальної сесії по скасуванню забудови набережної Максим Шадловський. Згодом його було переведено на посаду заступника департаменту освіти.
За аналогічною схемою отримав посаду начальника управління інспектування ще один радник Бондаренка, Віталій Косяк.
Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський мер "підписав" собі нового радника-стоматолога.