Мер Черкас приймає пропозиції щодо нового складу виконкому

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко просить голів депутатських фракцій та позафракційних депутатів міськради подати пропозиції щодо кандидатів, які увійдуть до нового складу виконкому. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Свої пропозиції депутати повинні повідомити до 12 січня. Адже до 16 січня Анатолій Бондаренко повинен подати на розгляд і затвердження депутатів новий список членів виконавчого комітету.

Нагадаємо, що депутати міськради на сесії 10 січня проголосували за розпуск виконавчого комітету, а також припинення повноважень та звільнення першого заступника та заступників міського голови. "За" одноголосно віддали 38 обранців.

Тим часом журналіст Сергій Макаренко написав у Facebook, що йому із власних джерел стало відомо, хто претендує на посади заступників міського голови у новому виконкомі.

"Наразі розглядаються кандидатури Руслана Сотуленка та Олексія Шкіньова (від БПП), Романа Буданцева ("Батьківщина"), Олександра Ільченка (ПВД), Костянтина Стратілатова ("Громадянська позиція"), Віктора Беззубенка ("Черкащани")", – зазначив він.

У коментарях до посту активіст та колишній член виконкому Дмитро Кухарчук відповів, що демонстрував відповідний список міському голові Анатолію Бондаренку.

"Щойно показав меру, він дуже здивувався і сказав, що якась маячня", – написав Кухарчук.

Під постом Сергія Макаренка у коментарях мер Черкас зазначив, що подана інформація є невірною. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати вирішили не порушувати закон при ухваленні міського бюджету.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук