Мер Бондаренко і його більшість розділили Черкаси, – Тарас Коломієць

"Мікрорайони, де проживає понад 150 тис. жителів Черкас, не отримали ніякого фінансування на розвиток своїх територій. Там не ремонтуватимуться дороги, тротуари, не робитиметься освітлення", – каже депутат міської ради від Партії вільних демократів Тарас Коломієць.

За його словами, 55% дитячих садочків не отримали жодної копійки на ремонти будівель, санвузлів, групових осередків, 9 шкіл взагалі не мають фінансування. Це все політика мера Бондаренка і його провладної більшості, передає прес-служба ПВД.

"Як приймали бюджет розвитку на початку березня. Зібралися 25 депутатів з промерської більшості, розділили між собою 600 млн. бюджету розвитку. Тому і вийшло, що, наприклад, мікрорайони Південно-західний, Хімселище, район Корольова, залізничного вокзалу, мікрорайони Дахнівський, Лісовий, частина центру, і район Сєдова залишилися без фінансування. Це близько 150 тис. жителів Черкас", – розповів Тарас Коломієць.

Його обурили і деякі "хотєлки" більшості. Наприклад, 116 тис. грн на скління під’їздів в одній із багатоповерхівок, капітальні ремонти в одній багатоповерхівці на "Митниці" на понад 1,5 млн. грн. та інше. "Вільні демократи" продовжують аналізувати бюджет, який прийняла промерська більшість два тижні тому.

Як повідомляв сайт vikka.ua, мер Черкас підписав заяву про звільнення Джуган.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут