Медики з’ясували, чим масово захворіли діти у черкаському дитячому садочку

Фахівці Черкаського обласного лабораторного центру МОЗ України дослідили три випадки захворювання серед дітей з ясельної групи №1 дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) комбінованого типу №89 "Віночок" Черкаської міської ради, які з попереднім діагнозом "харчова токсикоінфекція".

Як повідомляє сайт державної установи, після клінічного встановлення діагнозу вірусологічною лабораторією Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України" у двох хворих виділено норовірус, внаслідок чого їм змінено діагноз на норовірусний ентерит і надана відповідна медична допомога. 16 лютого діти у задовільному стані були виписані зі стаціонару для подальшого амбулаторного лікування за місцем проживання.

Наразі фахівці лабораторного центру проводять епідеміологічне розслідування випадку групового захворювання. З метою встановлення причин його виникнення, локалізації і ліквідації для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, проведено бактеріологічне і вірусологічне обстеження персоналу дошкільного навчального закладу та контактних дітей на кишкову групу інфекцій.

"Станом на 19 лютого патогенних мікроорганізмів при бактеріологічних та вірусологічних дослідженнях харчових продуктів, води, гігієнічних змивів не виділено. Повторних випадків захворювання не зареєстровано. Проведено заключну дезінфекцію. Епідеміологічне розслідування групового захворювання триває", – повідомили в лабораторному центрі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у черкаському дитячому садочку масово потруїлися діти.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут