Медичні заклади "обстежать" на Черкащині

Інвентаризацію обладнання проведуть у поліклініках і лікарнях області. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на Канівщині, де зустрівся з ветеранами району.

Серед іншого ветерани просять про поліпшення якості медичних послуг. Мовляв, у їхній районній лікарні нині не всі надають, а в обласну не наїздишся. Це підтвердили і в самому закладі. Туди очільник області поїхав після зустрічі з ветеранами, інформує прес-служби ОДА.

"Ми намагаємося поволі ремонтувати все, зважаючи на кошти, – пояснює головний лікар Віра Шапошник. – Зараз облаштовуємо інфекційне відділення. А от із обладнанням складніше. Ветерани, приміром, скаржаться, бо наш УЗД-апарат не може обстежувати серцево-судинну систему. Водночас не так давно ми придбали апарат для штучної вентиляції легень, стоматустановку тощо. Це коштом обласного бюджету".

Тепер у цій лікарні інвентаризують усе обладнання. Як і в решті медзакладів області. Це задля того, щоби систематизувати їхні потреби, пояснює голова Черкаської ОДА.

"Я часто чую, що там бракує того, там – іншого, – каже Юрій Ткаченко. – Однак комплексного аналізу ніхто не проводив. А він потрібен, по-перше, для того, щоб якісно формувати відповідні заявки до Міністерства охорони здоров'я. А по-друге, у зв’язку з децентралізацією. Мережа медичних закладів потребує оптимізації. Тому що ресурсу її утримувати в нинішньому вигляді немає. Та й якість надання там послуг викликає чимало питань. Однак реформування мережі повинне бути виважене. А головне – на краще пацієнтові".

 
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net