Матусівську, Канівську та Карашинську громади визнали найкращими на Черкащині

На Черкащині за 40 показниками оцінили 74 громади, і визначили ті, що відрізняються найбільшою інвестиційною привабливістю, інституційною спроможністю та сталим розвитком.

До рейтингу, оприлюдненого 1 липня, увійшли 20 черкаських громад, серед яких лідирують Матусівська, Канівська та Карашинська.

"Децентралізація дала нам нові можливості – загалом, за цей час нам вдалося реалізувати до 30 інвестиційних проектів, утримувати на високому рівні 3 навчальних заклади, 3 – медичних, та 2 клуби, а нещодавно відкрите у нас комунальне підприємство увійшло до десятки кращих по Україні", – розповідає голова Матусівської громади Василь Колісник.

За його словами, нещодавно у громаді запрацював млин, який не працював більше 20 років, планується створення міні-цехів з переробки сільськогосподарської продукції за принципом "Від виробника – до столу".

"У нас дуже багато планів, тож наша громада увійде до трійки лідерів іще не раз", – додав Василь Колісник.

Рейтинг громад сформував всеукраїнський фонд "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", що провів дослідження і оцінку діяльності загалом 1540 громад по Україні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Балаклеївській ОТГ закривається єдине банківське відділення.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net