Мати черкаського депутата-"батьківщинівця" будує сучасну автомайстерню

Мати депутата міськради від ВО "Батьківщина" будує в Черкасах сучасну автомайстерню. Про це пише "Кропива".

Майстерня розташована на розі вул. Чорновола та вул. Садової (юридична адреса вул. Садова, 153) та вже знаходиться на завершальній стадії будівництва.

Так, у квітні 2018 року Людмила Тренкіна придбала земельну ділянку площею 0,0886 га призначену для будівництва житлового будинку. В червні подала заявку на отримання містобудівних умов та обмежень для будівництва СТО. Департамент архітектури та містобудування надав містобудівні умови, згідно з якими передбачена забудова ділянки до 70% площі.

Згідно з генпланом, дана ділянка віднесена до території садибної забудови і вулично-дорожньої мережі. Наказом про надання умов забудовника зобов'язали змінити цільове призначення земельної ділянки. У серпні минулого року були внесені зміни в містобудівні умови і заявником визначено ТОВ "Авто-мастерок".

31 січня цього року депутати проголосували за зміну цільового призначення земельної ділянки і надали їй статусу земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Людмила Тренкіна – мати депутата міської ради від ВО "Батьківщина" Юрія Тренкіна. Вона ж є засновником та бенефеціаром ТОВ "Авто-мастерок".

Як повідомляв сайт vikka.ua, заборона забудови черкаської "Соснівки" оминула ділянку брата мера.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут