Масштабну виставку витинанки презентував Микола Теліженко на свій ювілей (Фото)

Заслужений художник України Микола Теліженко 16 березня святкував своє 70-річчя. На ювілей митець презентував велику виставку витинанки у Черкаському художньому музеї.

Виставка налічує 120 витинанок. На виставці представлені роботи художника на різні тематики: Скіфія і Трипілля, амазонки, війна на Сході, Майдан 2004 та 2014 року, кіборги, лірична тематика. Також на виставці є роботи, які присвячені відомим особистостям – Ніні Матвієнко, Ліні Костенко, Миколі Гоголю, Івану Марчуку, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Більше 50 років свого життя він присвятив мистецтву. Він створює скульптури, мозаїки, графічні монохромні та поліхромні роботи, витинанки. Останнім видом мистецтва Микола Теліженко займається понад 25 років.

«Ви маєте велику кількість досягнень. Ви є майстром витинанок, заслуженим художником України. Але найголовніше, як на мене, ви є чудовим чоловіком, прекрасним батьком і дідусем. Тому бажаю вам здоров’я, достатку, благополуччя. Щоб ви продовжували займатися творчістю і могли радувати нас своїми роботами. Адже у кожному вашому творі відчувається душа, відчувається наша Україна», – привітала Миколу Теліженка заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Також вона нагородила митця почесною грамотою Черкаської ОДА за особливі заслуги перед Черкащиною.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаський драмтеатр урочисто відкрили після ремонту.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут