Масові обшуки: черкаські спиртзаводи потрапили в поле зору податківців (ФОТО)

Державна фіскальна служба України проводиться масштабну та системну роботу з протидії тіньовому ринку спирту та алкоголю. На першому етапі спеціальної операції, яка відбулась наприкінці липня, на спиртзаводах було вилучено, а згодом накладено арешт на 864,5 тисяч літрів спиртовмісної речовини, вартістю майже 180 млн. гривень. Про це у Facebook повідомив перший заступник голови ДФС України Сергій Білан.

"Сьогодні розпочали другий етап операції. Йдемо по ланцюгу виявлення порушень при виготовленні спирту, потім при виробництві лікеро-горілчаних виробів, й нарешті при його реалізації населенню", – пише Сергій Білан.

Понад 300 співробітників податкової міліції проводять обшуки на заводах-виробниках алкоголю у 15 областях. У поле зору перевірки потрапила й Черкащина.

"Обшуки проводяться за результатами аналізу криміногенної ситуації в сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і з метою перевірки наявної інформації про невраховане виготовлення даної продукції на легальних заводах. Про це свідчать і численні факти вилучення працівниками податкової міліції з незаконного обігу горілки з етикетками і під марками відомих українських виробників. Таким чином, обшуки на лікеро-горілчаних заводах є усуненням причин, а не наслідків незаконного обігу алкогольних напоїв", – інформує перший заступник голови ДФС України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах викрили масштабний підпільний цех з виробництва алкоголю.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут